• Сонячна Енергія – Впевнений крок у Ваше Майбутнє
  • Сонячна Енергія - Найкраща Інвестиція у Завтрашній День
  • Сонячна Енергія - це Вигідна Альтернатива
  • Сонячна Енергетика - Рушій Економічного Розвитку
  • Сонячна Енергетика -Гарантія Вашого Успіху
	1 

Компанія

     Компанія Sun Energy Group була заснована у 2018 році шляхом реорганізації енергетичної компанії, яка займається електропостачанням підприємств, агрокорпорацій та великих ТЦ, і успішно позиціонує себе на ринку України вже 14 років. 

      Метою компанії є інвестування і розвитку проектів в сфері відновлювальної енергетики в країнах Східної Європи і СНД. В даний час компанія працює в Україні розвиваючи портфель проектів з фокусом на сонячній енергетиці. Ми також досліджуємо інші джерела відновлюваної енергії, такі як вітер і біомаса.

      «Наша місія полягає у створенні комфортних умов життя та забезпеченні сталого розвитку завдяки використанню поновлюваних джерел енергії.»

       Наша управлінська команда має багаторічний досвід в інжинірингу та фінансів, що разом з нашим практичним досвідом в сфері відновлюваної енергетики, а також з широкою базою партнерів по галузі в усьому світі, дає нам можливість і стимул для виконання високоякісних проектів від нульової стадії до введення в експлуатацію і технічного обслуговування.

      Наша компанія інвестує як свій власний капітал, так і тісно співпрацює з міжнародними фінансовими установами. На сьогоднішній день ми уклали кілька угод і отримали фінансування.