• Солнечная энергия - Уверенный Шаг в Ваше Будущее
  • Солнечная Энергия - Лучшая Инвестиция в Завтрашний День
  • Солнечная Энергия - это Выгодая Альтернатива
  • Солнечная Энергия - Двигатель Экономического Развития
  • Солнечная Энергия - Гарантия Вашего Будущего
	1 

События

Економія. Екологія. Ефективність. Співпраця заради сталого розвитку регіону   

    27 березня 2018 року команда SUN ENERGY GROUP відвідала регіональну виставку-конференцію «Економія. Екологія. Ефективність. Співпраця заради сталого розвитку регіону», що презентувала виробників енергоефективної та екологічної продукції, а також надавачів послуг. 
В ході конференції ми мали змогу дізнатися про поточний стан та перспективи розвитку зеленої енергетики в регіоні, привітати номінантів та переможців конкурсу енергоефективних ініціатив «Зелений імпульс. GreenChamberAward», провести низку ділових зустрічей та отримати інформацію щодо просування впроваджених ефективних технологій, рішень, різних послуг в сфері зеленої економіки. 
Впроваджуючи енергоефективні рішення, еко-продукцію, прогресивні технології, ми з вами зможемо не лише скоротити ресурсоспоживання та мінімізувати згубний вплив на довкілля, а й стати рушієм сталого розвитку всієї економіки нашої держави. 
Разом до кращого майбутнього!

 CISOLAR-2018 KYIV

         11-13 квітня у Києві відбувся один з найпотужніших заходів у галузі сонячної енергетики – 7-а Міжнародна Конференція та Виставка Сонячної Енергетики в Центральній та Східній Європі CISOLAR-2018 KYIV.
CISOLAR є ефективною комунікаційною платформою в регіоні для ключових гравців галузі сонячної енергетики. Цей захід дає можливість презентувати себе, новітні технології, поділитися досвідом, створити нові проекти та укласти багатомільйонні контракти. 
SUN ENERGY GROUP не залишилась осторонь цієї події. Ми з успіхом презентували свій стенд, поділилися власними напрацюваннями в індустрії сонячної енергетики, познайомилися з новими партнерами та уклали домовленості про майбутнє співробітництво. Варто зазначити, що у заході приймали участь понад 50 авторитетних спікерів, більше, ніж 500 делегатів, а також понад 100 експонентів із 30 країн.
Всіх нас об’єднує спільна мета – наше світле і здорове майбутнє й сьогодення, чисте довкілля для нових поколінь, економічний розвиток для держави та успішний бізнес для нас із вами.
Ми задоволені участю в CISOLAR, адже всі разом ми пишемо нову сторінку в історії сонячної індустрії!

Міжрегіональна конференція "Зелені рішення"

        25 квітня ми були запрошені на Міжрегіональну конференцію «Зелені рішення» бізнесу – єднання для сталого розвитку», що відбувалась у будівлі Дніпропетровської обласної ради. 
Дана конференція висвітлювала різноманітні аспекти «зеленої» економіки, інструменти підтримки її розвитку, механізми реалізації, існуючі регіональні ініціативи. 
Варто зазначити, що така масштабна подія у Дніпропетровському регіоні відбувається в рамках реалізації Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за підтримки Дніпропетровської обласної організації роботодавців та Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства. Ми мали за честь поспілкуватися із представниками різноманітних організацій, отримати нові ділові знайомства та контакти. 
Мета таких заходів – популяризація ідей «зеленого» економічного розвитку та створення умов для запровадження сучасних і екологічно безпечних засобів виробництва. І ми, команда SUN ENERGY GROUP, рішуче налаштовані активно цьому посприяти!